Komunikacja transformująca dla Wszystkich – pełny warsztat

WAKACJE z Komunikacją Transformującą!

Uwaga, nadchodzi upalne lato i kolejna szansa na orzeźwienie w relacjach!

Pełny warsztat Komunikacji Transformującej (TC – Transforming Communication) dla WSZYSTKICH, tego lata i … na lata!

Dla Tatów i Mam, singli i osób w związkach, tęskniących za lepszym lub jeszcze lepszym porozumieniem w domu i pracy.

Komunikacja Transformująca (Transforming Communication – TC) uczy sprawdzonych umiejętności budowania relacji i pielęgnowania konstruktywnych postaw w celu rozwijania współpracy oraz pomocy w sytuacjach trudnych między ludźmi. Integruje w jednym miejscu odkrycia i rozwiązania wypracowane przez NLP, T. Gordona, J. Gottmana, R. Wisemana, M. Seligmana i.in. Została wprowadzona m.in. w Nowej Zelandii, Japonii, Egipcie, Bośni-Hercegowinie, Rosji, Ukrainie, Finlandii i Polsce.

Możesz chodzić o głodzie lub odżywiać swoje relacje tak jak do tej pory.

A możesz dzięki 3 dniom kucharzenia i stołowania w SKAT mieć przysłowiową i rybę i wędkę.

Otrzymasz treściwe danie, elegancko podane, w kameralnej grupie 12 osób, oraz receptury do stosowania na miejscu i na wynos.

Możesz też udać się na ucztę w wykonaniu twórcy TC – co prawda to 2 razy większa grupa i kilkukrotnie większy wydatek oraz trzeba zaczekać do września, ale co autor to autor.

Twórcą podejścia TC jest dr Richard Bolstad – urodzony w 1955 nauczyciel, psychoterapeuta i trener z Nowej Zelandii, założyciel i dyrektor www.transformations.net.nz, który od lat pracuje z ludźmi w konflikcie i po traumie na 4 kontynentach. Będzie uczył w Warszawie (http://msc.edu.pl/tc2/) tej jesieni.

U nas serwuje już teraz Adam Radecki, bezpośredni uczeń Richarda Bolstada, poświadczony i doświadczony tata i psycholog, wieloletni wicedyrektor i nauczyciel dyplomowany w Specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Warszawie, certyfikowany trener TC, trener rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, trener Szkoły Trenerów Grup Ojcowskich i współzałożyciel SKAT.

Czyli jak zwykle u nas nie byle kto 🙂

Zapraszamy na crème della crème narzędzi komunikacji i pielęgnowania relacji zebranych razem w jednym miejscu i sensownie poukładanych.

Pełny warsztat TC stanowi całość i zawiera następujące główne tematy, każde wyposażone w sprawdzone narzędzia:

Wyznaczanie osiągalnych celów

Dostęp do zasobnych stanów

Budowanie porozumienia

Wybieranie umiejętności

Pomoc innym

Dbanie o siebie

Rozwiązywanie konfliktów

Wpływanie na innych

Kiedy?

W długi weekend 13-15 sierpnia 2016 (od soboty do świątecznego poniedziałku) w godz. 10-19 (3 dni po 8h + codziennie godzinna przerwa na posiłek i regenerację: mamy mini kuchnię, można sobie odgrzać coś na miejscu lub wyjść do lokalu, no a w bezpośrednim sąsiedztwie park Pola Mokotowskie).

Gdzie?
W siedzibie SKAT, ul. Batorego 14 lok.67, Warszawa.

Cena podstawowa za tę niezwykłą przygodę wynosi 600 zł (taniej już nie będzie), a w zależności od tego, jak ocenisz warsztat i jego przydatność w Twoim życiu, po warsztacie możesz wpłacić dodatkowo jako wyraz swego uznania od 0 do 100% ceny podstawowej.

Kiedy się zdecydujesz, wyślij proszę do 31 lipca 2016 zgłoszenie (imię, nazwisko i nr telefonu na a.radecki@skat.org.pl) i przelej 600 zł na rachunek:

FUNDACJA ROZWÓD? – POCZEKAJ!

Bank BZWBK, r-k nr 89 1090 1030 0000 0001 1617 6470

tytuł wpłaty : TC lato 2016 – imię i nazwisko uczestnika

Po wpłacie prosimy o informację o dokonaniu wpłaty – mailem a.radecki@skat.org.pl lub smsem tel. 691 538 623.

 

  • Statystyki

    W 2021 r. rozwiodło się ok. 61 tys. par małżeńskich. Liczba ta jest mniejsza niż w latach 2005-2019, przy czym od wielu lat odnotowuje się także mniejszą liczbę zawieranych małżeństw. W miastach intensywność rozwodów jest prawie trzykrotnie wyższa niż na wsi.

    Rozwiedzeni małżonkowie przeżywają ze sobą przeciętnie 14 lat. Średni wiek mężczyzn w momencie rozwodu to obecnie 42 lata. Kobiety były o ok. 2 lata młodsze. 47,7% to rodziny bezdzietne, a 37,7% to rodziny z 1 dzieckiem. Najmniej rozwodów występuje w rodzinach wielodzietnych (0,8 – 2,9%).

    W ponad 2/3 przypadków powództwo o rozwód wnosi kobieta. Zwykle, w prawie 80% rozwodów, sąd nie orzeka winy. Wina męża orzekana jest w 15% przypadków, zaś żony w niewiele niż 3% przypadków.

    Coraz częściej sąd orzeka wspólne wychowywanie dzieci przez rozwiedzionych rodziców – w 2021 r. takich rozstrzygnięć było ponad 68%, opieka przyznana wyłącznie matce to 27% (a jeszcze w 2000 r. udział ten wynosił aż 65%), natomiast wyłączna opieka ojca to 3% przypadków.



  • strona www: Fabryka Dizajnu
    projekt graficzny: nietypowo.com