Jak się dobrze pokłócić?

Jak się dobrze pokłócić? Jedni twierdzą, że to kłótnie niszczą związki. Inni, że lepszy w związku konflikt niż obojętność. A jeszcze inni radzą, żeby wystrzegać się kłótni, gdy nie dość się kochacie, by się potem pogodzić. My zaś proponujemy Państwu spotkanie „Jak się dobrze pokłócić?”, na którym będziemy rozmawiać o konfliktach i kłótniach w relacjach rodzinnych – z partnerami, dziećmi, teściami.

Kiedy – 30 kwietnia 2020, czwartek, 17.30

Gdzie – online poprzez platformę Zoom!

Dla kogo – dla każdego, kto chce nauczyć się, jak wykorzystać kłótnie i konflikty dla wzmocnienia związku. Odpłatność – NIE – zajęcia są prowadzone w ramach projektu „Ta Szansa dla rodzin”, współfinansowane przez Miasto st. Warszawa i naszą fundację.

Zapisy: biuro@rozwodpoczekaj.org.pl   – osoby zapisane otrzymują materiały przed spotkaniem oraz konspekt po zakończeniu zajęć. W dniu zajęć rozsyłamy link aktywujący do wirtualnej sali szkoleniowej. • Statystyki

  W 2013 r. rozwiodło się ponad 66 tys. par małżeńskich, co oznacza wzrost liczby rozwodów (o ponad 1,6 tys.) w stosunku do roku poprzedniego.

  W miastach intensywność rozwodów jest ponad dwukrotnie wyższa niż na wsi.

  Rozwiedzeni małżonkowie przeżywają ze sobą przeciętnie ok. 14 lat. Średni wiek mężczyzn w momencie rozwodu to 40-41 lat. Kobiety były o ok. 2 lata młodsze. 47,7% to rodziny bezdzietne, a 37,7% to rodziny z 1 dzieckiem. Najmniej rozwodów występuje w rodzinach wielodzietnych (0,8 – 2,9%).

  W ostatnich latach ponad 2/3 przypadków powództwo o rozwód wnosi kobieta. Natomiast orzeczenie rozwodu z winy żony następuje w niewiele ponad 3% przypadków. Wina męża orzekana jest w 20% przypadków. Zwykle, w ponad 70% rozwodów, sąd nie orzeka winy. • strona www: Fabryka Dizajnu
  projekt graficzny: nietypowo.com

Sprawozdanie merytoryczne 2018 

Sprawozdanie merytoryczne 2017

Sprawozdanie merytoryczne 2016    

sprawozdanie-merytoryczne-2015

Sprawozdanie merytoryczne 2014

bilans  2018 

bilans2015

bilans_2014

Theme: flashcast.

-->