Klub Rozwoju Osobistego DLA MAM – UWOLNIJ SWOJĄ MOC!

Rusza druga edycja klubu – 2016.

Odkryjesz na nowo jak bardzo kompetentna, silna i kreatywna jesteś

 • Odnajdziesz siebie i swoją kobiecą moc.
 • Ustanowisz priorytety i zaczniesz je realizować w swoim życiu.
 • Staniesz się spokojniejszą, pewniejszą siebie osobą i mamą.
 • Odkryjesz energię, która pozwoli Ci dokonać zmian, których potrzebujesz w swoim życiu.

Program obejmuje 12 mini warsztatów na 12 inspirujących tematów:

1. MACIERZYŃSTWO I OSOBOWOŚĆ: odnajdywanie tego kim naprawdę jesteś.

2. TRANSFORMUJĄCA MOC DBANIA O SIEBIE. Raz na zawsze naucz się dbać o siebie i zrozum głębię i moc takiego podejścia.

3. TWORZENIE OSOBISTEGO SYSTEMU WSPARCIA. Nie jesteś sama, zauważ ludzi, którzy mogą Cię wspierać i stwórz własną mapę wsparcia, po które możesz w każdej chwili sięgnąć

4. ZARZĄDZANIE WŁASNĄ ENERGIĄ: Ustanawianie Priorytetów. Mówienie Nie i Proszenie O Pomoc. Myślisz, że sama dasz radę i dajesz, ale jesteś tym coraz bardziej wykończona? Czas podejść do życia bardziej życiowo, z korzyścią dla wszystkich.

5. DOBRE JEST WYSTARCZAJĄCO DOBRE: Mantra Mamy. Uświadom sobie, że jesteś w każdej chwili najlepszą wersją siebie i że błędy są Twoją szansą na rozwój, jeśli je docenisz.

6. POZWÓL ZABŁYSNĄĆ SWOJEMU ŚWIATŁU: Posiadanie i Używanie Osobistej Mocy. Wydobądź swoje światło spod codzienności i zacznij go doświadczać w swoim codziennym życiu.

7. UWOLNIJ SWOJĄ KREATYWNOŚĆ. Połącz się z własną potężną mocą kreacji i zacznij zauważać wokół siebie coraz więcej szans na realizację swoich celów.

8. ŻYJ NA 100%: Przywróć Przygodę W Swoim Życiu Będąc mamą odkładasz swoje życie na później? Czas z tym skończyć i żyć pełnią.

9. TRANSFORMUJ RELACJE: Bądź W Kontakcie. Nauczysz się na nowo budować i utrzymywać karmiące Cię relacje.

10. MACIERZYŃSTWO JAKO PODRÓŻ DUCHOWA. Zmiana, którą niesie posiadanie dziecka jest wielowarstwowa. Doświadcz jej duchowych aspektów.

11. ODZYSKAJ SWOJE ŻYCIE DLA SIEBIE: Używaj Strategii Służących Równowadze

12. PIELĘGNUJ UWAŻNOŚĆ, BĄDŹ OBECNA I PAMIĘTAJ CO NAPRAWDĘ SIĘ LICZY

 Terminy: Spotkania 1 raz w miesiącu, zawsze w poniedziałki, 18.30-21.00, od 29 lutego począwszy.

Jak często będziemy się spotykać?

Raz w miesiącu, przez rok.

 Dlaczego tak rzadko? 

Ponieważ wiem, że często jako mamy czujemy się zmęczone, a chciałam aby klub był miejscem do którego zawsze przychodzicie z radością, przyjemnością i tęsknotą za głębokim doświadczeniem.

 Dlaczego tak długo? 

Abyście mogły zbudować w sobie wszystko, czego potrzebujecie, aby zbudować SWOJE MIEJSCE  w swoim życiu. Poczujecie moc grupy, nie tylko wsparcia, ale i moc potężnych głębokich ćwiczeń coachingowych.

Kto będzie w grupie?

W grupie znajdzie się ok. 12 mam takich jak Ty. Obiecuję, że to będzie BOSKA GRUPA, ponieważ wszystkie moje klientki okazują się BOSKIE – nawet jeśli tak o sobie na początku nie myślą.

CO OBEJMUJE CENA:

>>> WSPARCIE GRUPY FANTASTYCZNYCH MAM – 12 wspaniałych zajęć w grupie wspierających się mam
>>> MATERIAŁY – materiały do pracy własnej między sesjami
>>> WSPARCIE ON-LINE dostęp do zamkniętej grupy na FB – w której kontaktujemy się na bieżąco, wymieniamy się pomysłami i energią
>>> BONUS – DODATKOWO (w związku z rezerwacją miejsca w styczniu)- jedna 30 minutowa indywidualna sesje coachingowa do wykorzystania podczas trwania programu, o wartości 120,00 zł.

Jeśli jeszcze się wahasz, lub chcesz dowiedzieć się więcej – zadzwoń do mnie lub napisz – 501 299 159 – Joasia Baranowska

DO 30 STYCZNIA SPECJALNE CENY 

187 PLN ZAMIAST 247 PLN MIESIĘCZNIE, da CI CAŁY ROK ROZWOJU OSOBISTEGO W GRONIE WSPANIAŁYCH MAM, TAKICH JAK TY (czyli łącznie 2244,00 PLN zamiast 2964,00 PLN)

MOŻESZ TEŻ WPŁACIĆ 324,00 zł celem rezerwacji miejsca i potem płacić jedyne 160 zł miesięcznie – wtedy całość wyniesie tak jak przy ratach 2244 zł.

lub jedyne 2100,00 PLN przy wpłacie całościowej.

Prowadząca: Joanna Baranowska, 501 299 159 

Zapisy i pytania: j.baranowska@badzzawszesoba.pl

  • Statystyki

  W 2013 r. rozwiodło się ponad 66 tys. par małżeńskich, co oznacza wzrost liczby rozwodów (o ponad 1,6 tys.) w stosunku do roku poprzedniego.

  W miastach intensywność rozwodów jest ponad dwukrotnie wyższa niż na wsi.

  Rozwiedzeni małżonkowie przeżywają ze sobą przeciętnie ok. 14 lat. Średni wiek mężczyzn w momencie rozwodu to 40-41 lat. Kobiety były o ok. 2 lata młodsze. 47,7% to rodziny bezdzietne, a 37,7% to rodziny z 1 dzieckiem. Najmniej rozwodów występuje w rodzinach wielodzietnych (0,8 – 2,9%).

  W ostatnich latach ponad 2/3 przypadków powództwo o rozwód wnosi kobieta. Natomiast orzeczenie rozwodu z winy żony następuje w niewiele ponad 3% przypadków. Wina męża orzekana jest w 20% przypadków. Zwykle, w ponad 70% rozwodów, sąd nie orzeka winy. • strona www: Fabryka Dizajnu
  projekt graficzny: nietypowo.com

ODBIORCY: Rodzice w kryzysie okołorozwodowym/rozstaniowym. Maksymalna liczba osób: 12 Uczestnicy deklarują udział w całym cyklu. Pierwszeństwo zapisów dla rodziców z Targówka!

FORMA: wykład, warsztaty

LICZBA GODZIN: 34 godziny

MIEJSCE: Fundacja Rozwód? Poczekaj! Gwiaździsta 31 m 89

I. Bliskość ma różne definicje - ta część jest ogólnodostępna, także dla osób, które nie biorą udziału w cyklu warsztatów stacjonarnych "Teraźniejszość" i "Przyszłość"

1. Wykład online: Style przywiązania w dzieciństwie a budowanie związku uczuciowego w dorosłości 11.01.202 3 godz. 18.00-21.00

2. Wykład online: Gry psychologiczne w związku i w rodzinie 15.03.2023 godz. 18.00 – 21.00

Warsztaty stacjonarne

I. Teraźniejszość - warsztaty stacjonarne 18.00-20.15

1. Myślenie pytaniami w kryzysie okołorozwodowym/okołorozstaniowym, czyli o tym jak ruszyć GŁOWĄ 18.01.2023

2. Strategie radzenia sobie ze stresem w sytuacji okołorozwodowej/okołorozstaniowej- 3 godziny 25.01.2023

3. Praca z emocjami w kryzysie 1.02.2023

4. Dekoracja mojego życia w kryzysie okołorozwodowym/okołorozstaniowym. Przymusy, powinności 8.02.2023​

5. Przekazy od ważnych osób, kotwice 15.02.2023

6. Zasoby, cele, przekonania, ograniczenia, wartości 22.02.2023

II. Przyszłość -18.00-21.00

1. Poker osobowościowy – gra zespołowa dotycząca zasobów 1.03.2023

2. Moja Magiczna Moc. Praca z cudem – kreowanie wizji Przyszłości Gra coachingowa 8.03.2023r

Cykl jest realizowany w ramach projektu "Ta Szansa dla rodzin wspófinansowanego przez Miasto st. Warszawa.

5. Przekazy od ważnych osób, kotwice 15.02.202 3 6. Zasoby, cele, przekonania, ograniczenia, wartości 22.02.202 3 II. Przyszłość 8.00-21.00 1. Poker osobowościowy – gra zespołowa dotycząca zasobów 1.03.2023 2. Moja Magiczna Moc. Praca z cudem – kreowanie wizji Przyszłości Gra coachingowa 8.03.2023 r

Theme: flashcast.

-->

Samodzielne wychowywanie dziecka to wyzwanie podwójne. Zmęczenie pielęgnacją i opieką gdy jest małe, zmęczenie delegowaniem obowiązków i egzekwowaniem wymagań gdy jest starsze to jedno.

Ale towarzyszy temu poczucie osamotnienia w rodzicielskich decyzjach i wynikającej z nich skumulowanej na jednej osobie odpowiedzialności. Ile pozwolić - ile zabronić? Jak wymagać nie za dużo, ale i nie za mało? Jak wypuścić je w świat, pozwolić mu na błędy? Jak nie uwiązać dziecka przy sobie ale nie stracić z nim kontaktu zwłaszcza teraz - w dobie epidemii dziecięcych i nastoletnich depresji? Jak dawać wzór partnerstwa i budowania relacji skoro dziecko w domu obserwuje dorosłego solistę…. Jak unieść ciężar złości na siebie i na świat gdy syn czy córka ma ten „gorszy dzień”? Jak nie utopić go w morzu wymówek typu „a ja dla ciebie….”.

Tuż po rozstaniu z drugim rodzicem może być szczególnie trudno unieść bunt, który poprzednio był rozłożony na dwoje, zwłaszcza gdy dokłada się do tego żałoba po rozstaniu rodziców. A znów potem, po latach samodzielności i „docierania” w tym kameralnym układzie - jak dorastające już dziecko oswoić z własnym nowym związkiem, na który sobie pozwalamy?

Nie ma na te pytania jednoznacznych odpowiedzi, ale pomaga świadomość, że nie tylko my je mamy. W przetrawieniu złości i odrzucenia pomaga tabletka empatii dla zmęczenia, zniechęcenia, rozczarowania, gniewu…Na rozdzierające wahania zaaplikujemy opatrunek zrozumienia i akceptacji. Na tej grupie nie będzie niechcianych porad, ale będą ćwiczenia - na słuchanie siebie samego i siebie nawzajem, na odkrywanie zasobów, na przyglądanie się sobie. Znajdzie się i czas na informację zwrotną, wrażenie, dzielenie się doświadczeniem – pod okiem psychologa i gdy o to poprosisz.

Gdzie i kiedy: Na razie on-line (zoom) a po zakończeniu pandemii:

lokal Fundacji Rozwód?Poczekaj!, Gwiaździsta 31/89, 8 piętro,

Termin: drugi i czwarty wtorek miesiąca, godzina 18.00-20.30, od marca do czerwca.

Czyli: 8 i 22 marca; 12 i 26 kwietnia; 10 i 24 maja. Data czerwcowa jeszcze do uzgodnienia.

Dla kogo:

Osoby, które samodzielnie wychowują dziecko (są rodzicem bezpośrednio wykonującym władzę rodzicielską) i mieszkają z dzieckiem (tzn. bez drugiego rodzica i nowego partnera).  

Pierwszeństwo zapisów mają rodzice z Targówka (obszary rewitalizowane).

Grupa półotwarta dla 6-12 osób– tzn. po uformowaniu kolejne osoby mogą być przyjmowane w miarę zwalniania się miejsc.

Przyjęcie do grupy odbywa się po wstępnej rozmowie z prowadzącym – online.

Grupa NIE jest przeznaczona dla osób pozostających w silnym konflikcie okołorozwodowym – takie osoby zapraszamy do specjalnie dla nich dedykowanej grupy.

Obecność na każdym spotkaniu nie jest obowiązkowa, ale nieobecność na 3 kolejnych spotkaniach oznacza rezygnację z grupy.

Zajęcia są nieodpłatne, współfinansowane przez Miasto st. Warszawa i naszą Fundację w ramach projektu „Ta Szansa dla rodzin”.

Prowadzenie:

Dr Małgorzata Kałaska - psycholog, psychoterapeutka, trenerka rozwoju osobistego. W Fundacji prowadzi warsztaty i konsultacje dla par patchworkowych i rodziców samodzielnych. Jako psychoterapeuta pracuje w nurcie ericksonowsko-systemowym z dorosłymi oraz rodzinami lub parami. W poradni psychologiczno-pedagogicznej pracuje jako diagnosta dzieci w wieku szkoły podstawowej, a także prowadzi warsztaty umiejętności rodzicielskich i psychoterapię rodzin. W przeszłości realizowała warsztaty rozwoju osobistego dla kobiet wracających na rynek pracy po przerwie związanej z opieką nad dziećmi, pracowała na uczelni jako doradca zawodowy i wykładowca. Mama nastolatki i macocha nastolatka. Nie lubi gotować obiadów, marzy o długich wakacjach z książką w hamaku pod palmą, choć jeszcze 10 lat temu szwendała się z plecakiem po Indiach, a na razie ratuje się audiobookami podczas spacerów z niesfornym 12-miesięcznym psem.

Theme: flashcast.

-->

1. Umiejętności wychowawcze rodzica w sytuacji okołorozwodowej - więcej

2. Cykl coachingowy Zbudować przyszłość po kryzysie okołorozwodowym - więcej

3. Grupa wsparcia dla samodzielnych rodziców - więcej

4. Rozwód. I co dalej? - Wydobyć przyszłość z przeszłości - więcej

5. Grupy wsparcia dla osób w kryzysie okołorozstaniowym - więcej

6. ZANIM POWIESZ "TAK" - świeckie, interdyscyplinarne warsztaty dla par planujących ślub - więcej

7. Siedem zasad udanego związku - wykład - więcej

8. Trudne emocje rodziców i dzieci. Droga do spotkania. - więcej

10. W co gramy i dlaczego gramy z innymi ludzmi - więcej

11. Języki miłości - więcej

12. Jak się dobrze pokłócić? - wykład - więcej

13. Będziemy mieli dziecko - więcej

14. Warsztaty dla ojców - więcej

15. POROZUMIEĆ SIĘ W ZWIĄZKU - warsztaty dla par - więcej

16. Na dobre i na złe? - warsztaty dla par - więcej

17. Zdrowe granice w patchworku - warsztaty dla macoch, ojczymów i rozwiedzionych rodziców - więcej

18. Dobre praktyki związkowe - warsztaty dla par - więcej

13. Seminarium: rodzina w kryzysie - więcej

14. Style przywiązania w dzieciństwie a budowanie związku uczuciowego w dorosłości - więcej

15. Po nitce do nastolatka - więcej

16. Jak się (nie) kłócić o dzieci z poprzednich związków - więcej

17.POZYTYWNA DYSCYPLINA - wprowadzenie - więcej

18. Pozytywna dyscyplina - cykl 7 mini warsztatów - więcej

19.POROZUMIEĆ SIĘ W ZWIĄZKU - dla par rodziców - więcej

20. Pozytywna dyscyplina w rodzinie patchworkowej - więcej

21.Pozytywna dyscyplina w rodzinie-cykl 7 warsztatów - więcej

22. Dziecko partnera - orzech trudny do...przytulenia - więcej

23. Klub Rozwoju Osobistego DLA MAM - UWOLNIJ SWOJĄ MOC - więcej

24. W co gramy z naszymi dziećmi? - więcej

18.Dogadać się z nastolatkiem - warsztaty dla rodziców - więcej

19. Komunikacja transformująca dla Tatów - wprowadzenie - więcej

20. Komunikacja transformująca dla Wszystkich - pełny warsztat - więcej

21. COACHING RODZICIELSKI - więcej

22. ZANIM ZNÓW POKOCHASZ - warsztaty dla osób po rozstaniach - więcej

21. Zapraszamy na Gwiaździstą! - więcej

Theme: flashcast.

-->
Sprawozdanie merytoryczne 2020Pobierz
Bilans za 2020Pobierz
Sprawozdanie merytoryczne 2019Pobierz
Bilans za 2019Pobierz

Sprawozdanie merytoryczne 2018 

Sprawozdanie merytoryczne 2017

Sprawozdanie merytoryczne 2016    

sprawozdanie-merytoryczne-2015

Sprawozdanie merytoryczne 2014

bilans  2018 

bilans2015

bilans_2014

Theme: flashcast.

-->

Nasz adres: Gwiaździsta 31 m 89

Tu odbywają się warsztaty i konsultacje.

W celu zapisu wyślijcie maila: biuro@rozwodpoczekaj.org.pl

Theme: flashcast.

-->