MY DWOJE – TRZY ROLE małżonek, rodzic, dziecko własnych rodziców

Zadbajcie o swoje małżeństwo już na starcie!

Warsztaty dla rodziców z dziećmi do lat 5 współfinansowane przez Miasto st. Warszawa i portal „We dwoje”

Dobra, szczęśliwa i wspierająca rodzina opiera się przede wszystkim na mocnym, spójnym systemie małżeńskim. To więź i porozumienie miedzy partnerami stanowią najlepszą bazę do rozwoju dziecka i trwałości rodziny.

Proponujemy profesjonalne warsztaty dla rodziców małych dzieci, a więc par, które są na początkowych etapach budowania życia rodzinnego.

Program „My dwoje – trzy role: małżonek, rodzic, dziecko własnych rodziców” jest neutralny światopoglądowo i oparty na aktualnej wiedzy psychologicznej na temat małżeństwa i rodziny.

Ideą programu jest umocnienie partnerów w nowych rolach życiowych, co wpisuje się w nadrzędne cele naszej Fundacji związane z profilaktyką rozwodów.

Osoby prowadzące warsztaty to praktycy (psycholodzy, terapeuci rodzinni, trenerzy umiejętności społecznych, seksuolog, pedagodzy-animatorzy) o dużym doświadczeniu zawodowym i życiowym.

więcej • Statystyki

  W 2013 r. rozwiodło się ponad 66 tys. par małżeńskich, co oznacza wzrost liczby rozwodów (o ponad 1,6 tys.) w stosunku do roku poprzedniego.

  W miastach intensywność rozwodów jest ponad dwukrotnie wyższa niż na wsi.

  Rozwiedzeni małżonkowie przeżywają ze sobą przeciętnie ok. 14 lat. Średni wiek mężczyzn w momencie rozwodu to 40-41 lat. Kobiety były o ok. 2 lata młodsze. 47,7% to rodziny bezdzietne, a 37,7% to rodziny z 1 dzieckiem. Najmniej rozwodów występuje w rodzinach wielodzietnych (0,8 – 2,9%).

  W ostatnich latach ponad 2/3 przypadków powództwo o rozwód wnosi kobieta. Natomiast orzeczenie rozwodu z winy żony następuje w niewiele ponad 3% przypadków. Wina męża orzekana jest w 20% przypadków. Zwykle, w ponad 70% rozwodów, sąd nie orzeka winy. • strona www: Fabryka Dizajnu
  projekt graficzny: nietypowo.com

Sprawozdanie merytoryczne 2018 

Sprawozdanie merytoryczne 2017

Sprawozdanie merytoryczne 2016    

sprawozdanie-merytoryczne-2015

Sprawozdanie merytoryczne 2014

bilans  2018 

bilans2015

bilans_2014

Theme: flashcast.

-->