Klub Rozwoju Osobistego DLA MAM – UWOLNIJ SWOJĄ MOC!

Rusza druga edycja klubu – 2016.

Odkryjesz na nowo jak bardzo kompetentna, silna i kreatywna jesteś

 • Odnajdziesz siebie i swoją kobiecą moc.
 • Ustanowisz priorytety i zaczniesz je realizować w swoim życiu.
 • Staniesz się spokojniejszą, pewniejszą siebie osobą i mamą.
 • Odkryjesz energię, która pozwoli Ci dokonać zmian, których potrzebujesz w swoim życiu.

Program obejmuje 12 mini warsztatów na 12 inspirujących tematów:

1. MACIERZYŃSTWO I OSOBOWOŚĆ: odnajdywanie tego kim naprawdę jesteś.

2. TRANSFORMUJĄCA MOC DBANIA O SIEBIE. Raz na zawsze naucz się dbać o siebie i zrozum głębię i moc takiego podejścia.

3. TWORZENIE OSOBISTEGO SYSTEMU WSPARCIA. Nie jesteś sama, zauważ ludzi, którzy mogą Cię wspierać i stwórz własną mapę wsparcia, po które możesz w każdej chwili sięgnąć

4. ZARZĄDZANIE WŁASNĄ ENERGIĄ: Ustanawianie Priorytetów. Mówienie Nie i Proszenie O Pomoc. Myślisz, że sama dasz radę i dajesz, ale jesteś tym coraz bardziej wykończona? Czas podejść do życia bardziej życiowo, z korzyścią dla wszystkich.

5. DOBRE JEST WYSTARCZAJĄCO DOBRE: Mantra Mamy. Uświadom sobie, że jesteś w każdej chwili najlepszą wersją siebie i że błędy są Twoją szansą na rozwój, jeśli je docenisz.

6. POZWÓL ZABŁYSNĄĆ SWOJEMU ŚWIATŁU: Posiadanie i Używanie Osobistej Mocy. Wydobądź swoje światło spod codzienności i zacznij go doświadczać w swoim codziennym życiu.

7. UWOLNIJ SWOJĄ KREATYWNOŚĆ. Połącz się z własną potężną mocą kreacji i zacznij zauważać wokół siebie coraz więcej szans na realizację swoich celów.

8. ŻYJ NA 100%: Przywróć Przygodę W Swoim Życiu Będąc mamą odkładasz swoje życie na później? Czas z tym skończyć i żyć pełnią.

9. TRANSFORMUJ RELACJE: Bądź W Kontakcie. Nauczysz się na nowo budować i utrzymywać karmiące Cię relacje.

10. MACIERZYŃSTWO JAKO PODRÓŻ DUCHOWA. Zmiana, którą niesie posiadanie dziecka jest wielowarstwowa. Doświadcz jej duchowych aspektów.

11. ODZYSKAJ SWOJE ŻYCIE DLA SIEBIE: Używaj Strategii Służących Równowadze

12. PIELĘGNUJ UWAŻNOŚĆ, BĄDŹ OBECNA I PAMIĘTAJ CO NAPRAWDĘ SIĘ LICZY

 Terminy: Spotkania 1 raz w miesiącu, zawsze w poniedziałki, 18.30-21.00, od 29 lutego począwszy.

Jak często będziemy się spotykać?

Raz w miesiącu, przez rok.

 Dlaczego tak rzadko? 

Ponieważ wiem, że często jako mamy czujemy się zmęczone, a chciałam aby klub był miejscem do którego zawsze przychodzicie z radością, przyjemnością i tęsknotą za głębokim doświadczeniem.

 Dlaczego tak długo? 

Abyście mogły zbudować w sobie wszystko, czego potrzebujecie, aby zbudować SWOJE MIEJSCE  w swoim życiu. Poczujecie moc grupy, nie tylko wsparcia, ale i moc potężnych głębokich ćwiczeń coachingowych.

Kto będzie w grupie?

W grupie znajdzie się ok. 12 mam takich jak Ty. Obiecuję, że to będzie BOSKA GRUPA, ponieważ wszystkie moje klientki okazują się BOSKIE – nawet jeśli tak o sobie na początku nie myślą.

CO OBEJMUJE CENA:

>>> WSPARCIE GRUPY FANTASTYCZNYCH MAM – 12 wspaniałych zajęć w grupie wspierających się mam
>>> MATERIAŁY – materiały do pracy własnej między sesjami
>>> WSPARCIE ON-LINE dostęp do zamkniętej grupy na FB – w której kontaktujemy się na bieżąco, wymieniamy się pomysłami i energią
>>> BONUS – DODATKOWO (w związku z rezerwacją miejsca w styczniu)- jedna 30 minutowa indywidualna sesje coachingowa do wykorzystania podczas trwania programu, o wartości 120,00 zł.

Jeśli jeszcze się wahasz, lub chcesz dowiedzieć się więcej – zadzwoń do mnie lub napisz – 501 299 159 – Joasia Baranowska

DO 30 STYCZNIA SPECJALNE CENY 

187 PLN ZAMIAST 247 PLN MIESIĘCZNIE, da CI CAŁY ROK ROZWOJU OSOBISTEGO W GRONIE WSPANIAŁYCH MAM, TAKICH JAK TY (czyli łącznie 2244,00 PLN zamiast 2964,00 PLN)

MOŻESZ TEŻ WPŁACIĆ 324,00 zł celem rezerwacji miejsca i potem płacić jedyne 160 zł miesięcznie – wtedy całość wyniesie tak jak przy ratach 2244 zł.

lub jedyne 2100,00 PLN przy wpłacie całościowej.

Prowadząca: Joanna Baranowska, 501 299 159 

Zapisy i pytania: j.baranowska@badzzawszesoba.pl

 

 • Statystyki

  W 2021 r. rozwiodło się ok. 61 tys. par małżeńskich. Liczba ta jest mniejsza niż w latach 2005-2019, przy czym od wielu lat odnotowuje się także mniejszą liczbę zawieranych małżeństw. W miastach intensywność rozwodów jest prawie trzykrotnie wyższa niż na wsi.

  Rozwiedzeni małżonkowie przeżywają ze sobą przeciętnie 14 lat. Średni wiek mężczyzn w momencie rozwodu to obecnie 42 lata. Kobiety były o ok. 2 lata młodsze. 47,7% to rodziny bezdzietne, a 37,7% to rodziny z 1 dzieckiem. Najmniej rozwodów występuje w rodzinach wielodzietnych (0,8 – 2,9%).

  W ponad 2/3 przypadków powództwo o rozwód wnosi kobieta. Zwykle, w prawie 80% rozwodów, sąd nie orzeka winy. Wina męża orzekana jest w 15% przypadków, zaś żony w niewiele niż 3% przypadków.

  Coraz częściej sąd orzeka wspólne wychowywanie dzieci przez rozwiedzionych rodziców – w 2021 r. takich rozstrzygnięć było ponad 68%, opieka przyznana wyłącznie matce to 27% (a jeszcze w 2000 r. udział ten wynosił aż 65%), natomiast wyłączna opieka ojca to 3% przypadków. • strona www: Fabryka Dizajnu
  projekt graficzny: nietypowo.com